Кубок Азії. Узбекистан – Саудівська Аравія: ВІДЕОтрансляція

Початок матчу: 11:00. Стадіон: "Мельбурн Стедіум"

Ситуація групи В перед заключним туром гранично проста. Китай, перемігши у двох стартових матчах Саудівську Аравію та Узбекистан, уже пробився до чвертьфіналу, де зіграє з господарем турніру в особі збірної Австралії. А ось узбекистанцям та саудівцям доведеться поборотися за право зустрітися у плей-офф із Південною Кореєю. Задоволення сумнівне, але краще, ніж вилітати на груповому етапі.

Взагалі китайська збірна стала справжнім відкриттям принаймні групового етапу. Передбачалося, що боротьба за вихід із групи йтиме між Узбекистаном та Саудівською Аравією, але все вийшло зовсім інакше. Китайці продемонстрували дисципліновану гру в обороні та вдало скористалися своїми моментами в атаці.

Збірна Узбекистану поки що, прямо скажемо, не вражає. У першому турі насилу було обіграно збірну КНДР. Єдиний м'яч у тій зустрічі забив Ігор Сергєєв. Саудівська Аравія, для порівняння, знищила корейців з рахунком 4:1, незважаючи на те, що пропустила першу вже на дванадцятій хвилині.

Ця різниця м'ячів і дозволяє саудівцям почуватися комфортно напередодні гри проти Узбекистану, оскільки нічийний результат влаштує саме арабську збірну. Що ж до підопічних Мірджалола Касимова, то їм неодмінно треба перемагати.

Враховуючи, що в жодному з двох матчів узбекистанці не показали своєї кращої гри, є шанс, що вони зберуться і продемонструють її у вирішальній битві.