ЛЕВАНДІВСЬКІ: «Це найшвидший хет-трик у моїй кар'єрі»

На 89-й хвилині відбіркового матчу ЄВРО-2016 проти Грузії збірна Польщі вела у Варшаві з мінімальним рахунком, але точний удар Роберта Левандовскі допоміг заспокоїти нерви місцевим уболівальникам.

Нападник Баварії наздогнав Збігнєва Бонека за кількістю голів у національній команді (24), але на цьому не зупинився і в хвилини, що залишилися, ще двічі вразив ворота гостей, чим забезпечив полякам велику перемогу - 4:0.

Це найшвидший хет-трик у моїй кар'єрі, - заявив після матчу Левандовський у розмові з UEFA.com. - Я також радий, що обійшов Збігнєва Бонека. То був дивний матч. Ми мали стільки моментів у першому таймі. Якби я забив до перерви, ми набагато раніше зняли б всі питання. Мені не щастило в першому таймі, але в цьому і полягає принадність футболу - іноді в тебе все залітає, а іноді нічого.

Головне – не здаватися, і я не здався. Я досяг свого сьогодні завдяки терпінню. Я все ж таки забив перший гол, а потім продовжив у тому ж дусі, - додав форвард. Перемога дозволила полякам зберегти перше місце у групі D з відривом в одне очко від збірної Німеччини, в гості до якої підопічні Адама Навалки завітають 4 вересня.

Нам і нашим уболівальникам варто було чекати цього до останніх хвилин. Сталося щось неймовірне. Таке буває рідко. Звичайно, це найшвидший хет-трик у моїй кар'єрі. Можливо, взагалі найшвидший в історії. Здорово, що я забив ці голи. Однак хочу наголосити, що вся команда проробила велику роботу сьогодні. Всі билися до кінця, і це дало результат, - зазначив Левандовскі, який впорався за п'ять хвилин.

Форвард обігнав Бонека і вийшов на шосте місце у списку найкращих бомбардирів збірної Польщі за всю історію. Левандовскі на гол відстає від Герарда Цесліка і на 22 м'ячі - від лідера в рейтингу Влодзіміжа Любаньськи.

Радий, що обійшов Бонека. Хочу продовжувати прогресувати та бити інші рекорди. Але я хочу, щоб ці рекорди супроводжувалися чудовою грою та перемогами моєї команди. Сподіваюся, що ми продовжимо діяти в тому ж дусі і виграємо поєдинки, що залишилися, - резюмував нападник.