"Атлетіко" б'є "Реал": ФАКТИ про матч

Атлетико виграв Реал втретє поспіль. У першому матчі 1/8 фіналу Кубка Іспанії він забив два нерозділені голи, а Фернандо Торрес відзначив повернення до рідної команди.

• "Атлетіко" обіграв "Реал" з рахунком 2:0 у першому матчі 1/8 фіналу Кубка Іспанії.

• Усі голи припали на другий тайм, коли відзначилися Рауль Гарсія (з пенальті) та Хосе Марія Хіменес.

• "Реал" зазнав другої поразки поспіль. У неділю він поступився у чемпіонаті "Валенсії", тоді як до цього виграв 22 матчі поспіль з урахуванням усіх турнірів.

• "Атлетіко" виграв три останні мадридські дербі з урахуванням усіх турнірів.

• Кріштіану Роналду розпочав матч на лаві запасних, але в другому таймі змінив Хамеса Родрігеса.

• Фернандо Торрес, який у грудні повернувся до Мадрида, провів свій перший матч за "Атлетіко" з 2007 року.

Твіттер "Атлетіко": На 60-й хвилині Коке виходить замість Торреса. Перша заміна у нашій команді. Уболівальники стоячи аплодують двом нашим вихованцям.

• Матч-відповідь відбудеться у четвер, 15 січня, на "Сантьяго Бернабеу".

• Переможець цього протистояння у 1/4 фіналу зіграє з "Ельче" або "Барселоною".

• У першості Іспанії підопічні Карло Анчелотті, які посідають перше місце, випереджають "Атлетіко" на одне очко.