Що сказав Моуріньо після гри з «Ліверпулем»

Після перемоги у додатковий час над Ліверпулем, яка принесла Челсі путівку до фіналу Кубка Ліги, Жозе Моурінью не скупився на похвали на адресу своєї команди.

- Це було чудове півфінальне протистояння, дві великі гри. А сьогоднішня зустріч стала його окрасою, оскільки обидві команди діяли на межі своїх сил. Підсумковий рахунок говорить сам за себе — 1:1 у Ліверпулі, 0:0 у Лондоні та єдиний гол у додатковий час, який вирішив усі.

Я завжди готую гравців до того, що під час матчу обов'язково будуть лихоліття. Для нас цей час настав у першому таймі, і ми чудово впоралися з викликом. "Ліверпуль" був хороший і перегравав нас, створюючи небезпечні моменти, але ми мали, що протиставити їм.

Ми терпляче чекали, коли нам буде можливість взяти гру під свій контроль. Після перерви нам удалося зробити це. Ми домінували на полі, створювали шанси і мали забивати, але Міньйоле був просто чудовий. Забивши важливий гол у екстра-таймі, команда продемонструвала зрілий футбол, не дозволивши супернику перехопити ініціативу. Я завжди повторював, що для подальшого розвитку нам необхідно грати із сильними опонентами, і сьогодні був чудовий приклад такого протистояння.

Вони виклалися без залишку. Бутси Івановича треба виставити на стенді у фойє нашої Академії, щоби юні гравці бачили, що вони всі в крові. Ми не можемо демонструвати там його ноги, які все в шрамах і саднах, але ці білосніжні бутси, залиті кров'ю, стануть яскравим прикладом того, як треба віддаватися грі.

Він чудово впорався. Грати проти Стерлінга, який талановитий та дуже швидкий, мало приємного. Зума ж діяв так добре, що Брендану довелося випускати Балотеллі та зміщувати Стерлінга на фланг. Курт дуже швидкий і добре навчений тактично. Незважаючи на 20-річний вік, він дуже зрілий гравець. Так, у нього поки що мало матчів в АПЛ, але в Кубку Ліги та Кубку Англії він провів усі ігри. На даний момент у нас три центральні захисники, і ми задоволені ситуацією.

Браніслав зміг закінчити гру, проте Фабрегас та Філіпе продовжити її не могли. У Сеска проблеми із задньою поверхнею стегна, а у Луїса — з литковим м'язом. Тим не менш, ми всі щасливі, що нам удалося пробитися у фінал.

Я вважаю, що "Ліверпуль" був дуже добрим. Брендан виконав величезну роботу. Він повністю перебудував команду з початку сезону та діяв грамотно у непростій ситуації. Вони вийшли на дуже високий рівень, і у цій півфінальній серії виглядали чудово.