Маркус ВАЙНЦИРЛЬ: «Шальке покаже справжню боротьбу»

У четвер «Шальке» на стадіоні «Боруссія-Парк» проведе матч-відповідь 1/8 Ліги Європи проти «Боруссії» Менхенгладбах.

У стані кнаппенів налаштовані рішучі, Маркус Вайнцирль та його підопічні неодмінно хочуть вийти до чвертьфіналу. Для того, щоб здобути путівку до наступного раунду, кнапени повинні або перемогти, або результативно зіграти внічию. Якщо після 90 хвилин на табло буде рахунок 1:1, то будуть екстра-тайми. Маркус Вайнцирль чекає на відкриту гру і багато боротьби. «Я вважаю, що «Борусія» не гратиме на 0:0. Наша мета ясна – ми хочемо вийти в наступний раунд». Крім матчу в Лізі Європи, «королівські сині» нещодавно протистояли «жеребцям» у Бундеслізі. «Перший матч ми програли, у другому зіграли внічию. На мою думку, очевидно, як закінчиться третій матч», - з усмішкою заявив Вайнцирль. Проте тренер «Шальке» бачить психологічну перевагу «жеребців». «Вони забили один м'яч на виїзді і тепер грають на рідному стадіоні, – сказав Вайнцірль. – Проте результат гри вирішується на полі, а не на папері. Я впевнений, що моя команда покаже справжню боротьбу». Вайнцирль хотів би, щоб ми билися так само, як і у першій зустрічі, і при цьому використали всі шанси». Чи буде Леон Горецька знову у складі, тренер вирішить після заключного тренування. Гравець збірної пропустив матч із «Аугсбургом» через проблеми з м'язами стегна. До того ж, під питанням участь Сеада Колашинаца. Перед недільною зустріччю боснійця довелося достроково замінити, бо він скаржився на біль у литковому м'язі. Вайнцирль: «Сподіваюся, що обидва гравці зможуть завтра зіграти».