ХАЦКЕВИЧ: «Спочатку треба досягти результату, а потім грати красиво»

Головний тренер київського "Динамо" Олександр Хацкевич прокоментував перемогу над албанським "Скендербеу" (3:1) у матчі стартового туру групового раунду Ліги Європи.

«Буквально три дні тому у нас тайми теж відрізнялися щодо агресивної гри в атаці. В чому причина? У тому, що два центральні захисники, від яких потрібний швидкий початок атак, зміна напрямку, дуже багато грали впоперек і назад. Це не правильно. У нас не було гравця між лініями, який вів би гру та загострював її. У другому таймі був сильний початок, дуже здорово увійшов у гру Мораєс. Після другого м'яча ми вже контролювали перебіг гри. Головне, що ми здобули перемогу в першій грі. Але вам краще не знати, що я сказав футболістам у перерві. Ті моменти, які були у першому таймі, ми були зобов'язані реалізовувати. Я розумію, якщо рахунок 2:0 чи 3:0. Але коли Гармаш віддавав передачу впоперек із трьох метрів, а не бив по воротах. Те саме Гонсалес. Потрібно брати на себе відповідальність. Якби ми забили, було б гарно, але спочатку треба досягти результату, а потім уже грати гарно. Для виду позиція правого захисника не нова. По моментах він підключається до атак. На момент бачить ситуацію. У першому таймі від нього виходила гострота, він вклинювався навіть у центральну зону. Намагався доставляти м'яч із прапора. Домагою зіграв досить добре. У команді штатний пенальтист – Хачеріді. Я серйозно вам говорю. Але, мабуть, паспорти відкрили, і Мбокані забрав цей удар. Найголовніше, що він забив», – сказав Хацкевич.