Дженоа обіграла Лаціо

Дженоа у домашньому матчі 22-го туру італійської Серії А здобув перемогу над Лаціо – 3:2.

Генуезці відкрили рахунок уже на 10-й хвилині - Родріго Паласіо відправив м'яч у ворота Федеріко Маркетті ударом п'ятою після навісної передачі з кутового.

На 25-й хвилині підопічні Паскуале Маріно подвоїли перевагу - Бошко Янкович точно пробив по воротах після передачі Джузеппе Скуллі.

На 46-й хвилині господарі поля довели справу до розгрому – Янкович вийшов віч-на-віч з воротарем, обіграв його та відправив м'яч у порожні ворота.

Через вісім хвилин футболісти Лаціо скоротили відставання - Крістіан Ледесма реалізував пенальті.

Наступного взяття воріт довелося чекати до компенсованого арбітром часу. Альваро Гонсалес точно пробив по воротах після знижки від Мирослава Клозе.

Часу на те, щоб спробувати вирвати нічию у підопічних Еді Реї практично не лишилося.

Таким чином Лаціо залишився на четвертому місці в турнірній таблиці (39 очок), а Дженоа піднявся на восьму позицію (30 очок).