Манчіні: Тут програють і дві інші команди нашої групи

Головний тренер Манчестер Сіті Роберто Манчіні прокоментував гру команди з Реалом:

Ми дуже розчаровані. Вважаю, що перший тайм ми провели погано, але після перерви зуміли додати. Коли забиваєш у Мадриді два м'ячі та ведеш з рахунком 2:1, потрібно бути уважнішими. Я б дуже не хотів, щоб ми й надалі так грали у захисті. Вийшовши вперед, ми мали продовжувати грати високо, як робили весь другий тайм.

Не можна постійно говорити про брак досвіду. У нас чудові гравці, які виступають за свої збірні та проводять за сезон багато матчів. Я задоволений нашою грою у другому таймі тим, як ми зуміли додати. Однак ми маємо бути розчаровані підсумковим результатом.

Вважаю, тут програють і дві інші команди нашої групи. Попереду ще п'ять матчів, і дуже важливо обігратиме тепер вдома дортмундську "Борусію". Так, це сильна команда, і нам буде нелегко, але ми цього сезону маємо намір вийти з групи.