Тарас СТЕПАНЕНКО: «Шахтар повністю контролював перебіг матчу»

Півзахисник "Шахтаря" Тарас Степаненко прокоментував виїзний матч проти турецького "Коньяспора" у Лізі Європи (0:1).

«Нам протистояла добре підготовлена ​​грамотна команда, яка вміє непогано оборонятися. "Коньяспор" знає, як закривати зони. Але неможливо всі 90 хвилин бігати та безпомилково захищатися. У першому таймі у нас було два-три гарні моменти, але чудово зіграв воротар. У суперника ж, по суті, був лише один шанс відзначитися, коли після удару головою м'яч влучив у штангу. Вони намагалися використати свої козирі: надійно діяти біля своїх воріт та проводити контратаки. Однак ми не дали їм зіграти у свій футбол та знайшли власний момент. «Шахтар» два тайми повністю контролював перебіг поєдинку. Забий ми раніше, матч складався б легше. Мій дальній удар? Звісно, ​​хотілося забити, але чудово зіграв воротар. Думаю, він один із героїв сьогодні», – зазначив Степаненко. Джерело - ФК Шахтар