Франк ДЕ БУР: «Ми дуже розчаровані»

Наставник Інтера Франк Де Бур поділився думками після нищівної поразки від Хапоеля Беер-Шева.

«У нас дуже якісна команда, але в Лізі Європи ми обмежені у складі правилами фінансового фейр-плей, тож нам доводиться робити вимушені вибори щодо вибору гравців на матчі. Сезон довгий, тому я маю все оцінювати. Я дав шанси деяким гравцям і це було правильно. Ми розпочали матч не найкращим чином, проте потім діяли добре та створили кілька моментів. Після перерви наша команда грала непогано, але потім суперник забив гол у ту хвилину, коли наш гравець був не на полі. Після пропущеного голу ми втратили голову. Не можна змінювати свою ігрову філософію. Якщо ти граєш у свій футбол, то ти матимеш моменти. Ми всі дуже розчаровані, особливо шкода вболівальників. Думки на матчі із Ювентусом? Ні, я не вірю в це. У цій грі я змушений був вдатися до ротації, та ж Рома так само робила вибір. Це нормально, кожному тренеру доводиться обирати. Неможливо завжди грати одним складом, і я хотів дати можливість іншим гравцям, але мав на увазі ті обмеження, які ставить нам фінансовий фейр-плей. Зрозуміло, що ми хотіли виграти. Настрій на початку матчу? Так, ми погано зіграли. Було надто багато втрат, і в цьому ми маємо покращуватися. Якщо ми навчимося краще керувати м'ячем, то зможемо контролювати гру протягом 80-90 хвилин матчу. У нас попереду багато роботи, треба серйозно покращуватись. Як рухатись далі після такої поразки? Думаю, що ми могли зіграти набагато краще та не втрачати стільки м'ячів. Попереду гра з Юве, і ця команда не вибачає таких помилок. Забиває лише Ікарді? Думаю, що тут є питання часу. Впевнений, що незабаром почнуть забивати інші хлопці. Але потрібно продовжувати поміщати й Ікарді у комфортні умови для взяття воріт. Якщо ми матимемо перевагу, то немає сумнівів, що в результаті нам вдасться забити».