Маркус ВАЙНЦИРЛЬ: «Забий Коноплянка – і результат матчу був би вирішений наперед»

Головний тренер "Шальке" Маркус Вайнцирль підбив підсумки поєдинку з "Аугсбургом" у Бундеслізі (1:1).

«Ми знали, що на нас чекає: сильна в єдиноборствах і агресивна команда, а також чудова атмосфера на стадіоні. У першому таймі ми мали проблеми, ми увійшли в гру не так, як треба. На жаль, нам довелося зробити ранню заміну через травму Бреля Емболо. У нього перелом гомілкостопу, сьогодні відбудеться операція. Ми бажаємо йому якнайшвидшого одужання. У другому таймі ми діяли краще. Ми заслужено повели у рахунку і змарнували шанс зробити рахунок 2:0. Євген Коноплянка мав стовідсотковий момент. Якби ми забили другий, то результат матчу був би вирішений наперед. Нам це не вдалось. У підсумку суперник отримав шанс та забив. М'яч вдало ліг на ногу Даніеля Баєра і опинився у сітці наших воріт. Ми знаємо, що маємо діяти послідовніше, щоб у наступному матчі взяти три очки», – зазначив Вайнцирль.