Маркус ВАЙНЦИРЛЬ: «Приоритет Шальке – Бундеслига»

Головний тренер "Шальке" Маркус Вайнцирль прокоментував поразку від "Зальцбурга" (0:2) у заключному турі групового раунду Ліги Європи.

«Я дуже радий поверненню Ацуто Учіди. Після довгої перерви він знову на полі. Жаль, що ми програли сьогодні. Ми добре підготувалися до гри і хотіли здобути шосту перемогу. У першому таймі нам не вистачало активності, а перший гол взагалі вийшов випадковим. У другому таймі ми грали краще, але, на жаль, нам не вдалося перетворити моменти на голи. Зальцбург володів перевагою в першому таймі, а ми в другому. Я вважаю, що суперник не заслужив на цю перемогу. Але ця поразка нічого не змінила. Ми впевнено посіли перше місце і чекаємо на жеребкування. Турнірні розклади у Лізі Європи були відомі заздалегідь, тому зараз нашим пріоритетом є Бундесліга. Незважаючи на велику кількість перестановок, ми могли й перемогти сьогодні. Я сподіваюся, що ротація піде нам на користь перед матчем із «Байєром» і ми досягнемо успіху. Тоді всі будуть задоволені», – наголосив Вайнцирль.