Массиміліано АЛЕГРІ: «Маємо покращити деякі аспекти»

Головний тренер Ювентуса Макс Алегрі проаналізував переможний матч з Аталантою, за підсумками якого б'янконери вийшли до чвертьфіналу Кубка Італії.

«У технічному плані сьогодні Ювентус показав гарну гру. Останні двадцять хвилин склалися важко, оскільки Аталанта чудово провела другу половину. Після того, як рахунок став 3:1, ми мали зосередити свою увагу на грі в обороні. Сьогодні було дуже важливо досягти успіху, і ми зробили це. Команда показала як позитивні, і негативні сторони. Ми маємо покращити деякі аспекти, оскільки хлопці надто багато ризикують. За 15 хвилин до свистка за переваги у два м'ячі важливо просто довести зустріч до логічного завершення. Кого б хотілося побачити як суперника по наступній стадії? Буде важко, оскільки наступним опонентом стане Мілан, або Торіно. На даний момент усі думки лише про майбутній поєдинок з Фіорентиною. Як я вже казав, попереду непростий місяць, але ми продовжуємо боротьбу у всіх турнірах. Кальдар? Це молодий футболіст, який сьогодні показав гарну гру проти Манджукіча. П'яця? Йому була потрібна ігрова практика, щоб надалі допомогти в рамках чемпіонату Італії. Ліхтштайнер? Сьогодні швейцарець провів добрий поєдинок. Пропущені м'ячі стали наслідком поганої гри в обороні усієї команди. Бонуччі? Він провів 15 хвилин. До матчу з Фіорентіною залишилося кілька днів. Подивимося, яким буде його стан до наступної гри. Рінкон? Це був його перший матч в основному складі, і я залишився задоволеним його діями. Колашинець? Наразі нашим гравцем залишається Евра. Подивимося, що станеться надалі».