Дієго Сімеоне: «Я щасливий і гордий. Ми вірили, що зможемо відігратися»

Головний тренер "Атлетіко" Дієго Сімеоне прокоментував виліт своєї команди з Ліги чемпіонів.

Незважаючи на те, що у матчі-відповіді півфіналу «матрацники» перемогли «Реал» з рахунком 2:1, поразка 0:3 у першому матчі залишила «Атлетико» за бортом турніру. «Ми віддали всі сили, як і попередні роки. Сезони йдуть, але гравці продовжують зростати. Я прокидаюся кожен день і планую наші матчі – це надає мені мотивації. Сьогодні нам протистояв чинний чемпіон. Зробимо правильні висновки і додаватимемо. Я щасливий і гордий. Сьогодні ми показали, що являє собою наша команда. Ми воювали, ми йдемо на третьому місці в Іспанії, двічі виходили до фіналу Ліги чемпіонів. Минулого тижня результат вийшов жахливим, але ми вірили, що зможемо відігратися. Перші 30-35 хвилин наші вболівальники запам'ятають надовго. Потім суперники скористалися нашою помилкою в обороні та забили гол, таке трапляється. Сьогоднішня магія "Вісенте Кальдерон" залишиться зі мною надовго. Я кажу, що відчуваю, і сьогодні пишаюся. Ми знаходимося у найвищих ешелонах європейського футболу, для клубу це, безумовно, успіх. Ми виграли Лігу Європи, Суперкубок УЄФА, чемпіонат та Кубок Іспанії. За цей час ми чудово додали, але треба зробити ще кілька кроків уперед. Перші 25 хвилин забрали у нас багато сил. Було складно продовжувати у тому ж темпі. Нам протистояла чудова команда. «Реал» забив після першої нашої помилки. Бензема сотворив диво. І все ж таки перший тайм у нашому виконанні був чудовим. У наших гравців є великі серця. Сьогодні вони віддали себе цілком. Ми маємо клонувати їх. Сьогодні важливий день – ми вилетіли з турніру, але не програли. Це допоможе нам стати сильнішими. Я не згоден, що ми недостатньо намагалися тиждень тому. Ми просто були недостатньо хороші на Бернабеу. Наша команда залежить від колективних дій, «Реал» – від індивідуальних. А окремі гравці іноді можуть видавати свої найкращі матчі. Сьогодні наша команда грала дуже добре, ми були близькими до неймовірного результату. Ми можемо передавати емоції. Ці вболівальники будуть на новому стадіоні. Пристрасть людей неможливо змінити. Сьогодні наш будинок – «Кальдерон», завтра – «Метрополітано», – заявив Сімеоне.