Массиміліано АЛЕГРІ: «Не думайте, що закінчилася якась ера»

За словами Алегрі, його команді потрібно було краще тримати удар після другого пропущеного голу.

"Насамперед хочу привітати своїх хлопців із виконаною роботою - це був приголомшливий сезон. Ми виграли чемпіонат та кубок, дійшли до фіналу Ліги чемпіонів. Мені залишається лише подякувати їм. У першому таймі ми грали красиво, але у другому «Реал» натиснув на газ, і нам виявилося нема чим відповісти. Футбол буває кошмарним. Після ударів П'янича та Каземіро були рикошети, але м'яч влетів у сітку лише в одному випадку. Не вважав нас лідерами. «Реал» вийшов у фінал невипадково – у них чудові гравці. "Реал" чудово оборонявся, нашим нападникам було важко пробратися до воріт. Ми провели чудовий перший тайм – усі наші гравці. Але ми мали тримати удар після другого пропущеного голу. За рахунку 1:2 ми навіть створили кілька моментів, але не змогли ними скористатися. Потрібно виправляти те, як ми реагуємо на деякі ігрові ситуації, потрібно краще розпоряджатися м'ячем. Навчитися розуміти, коли пришвидшувати гру, а коли сповільнювати. Не думаю, що для Ювентуса закінчилася якась ера. Буффон та Бардзальї будуть з нами і наступного року, вони ще багато можуть нам дати. Звичайно, команді треба розвиватись, щоб вийти на більш високий рівень у плані техніки гри. Після відпустки повернемось до роботи з новою мотивацією. Футбол дає шанс спробувати ще раз у новому сезоні. "Ювентус" все ще росте, додає. Якщо нам вдасться залучити нових гравців та впровадити їх у команду, тоді в наступній Лізі чемпіонів ми знову будемо конкурентоспроможними», - сказав Алегрі.