Руди ГАРСИЯ: "Моя команда разочарована"

Головний тренер "Марселя" Руді Гарсія після нічиєї зі "Страсбуром" у матчі 9-го туру чемпіонату Франції (3:3) зазначив, що команда розчарована.

На 89-й хвилині форварда провансальців Костас Мітроглу забив свій перший гол у Франції та врятував команду від поразки, інформує СЕ. - Ми розчаровані, хоча варто привітати гравців "Страсбура", яким вдалося двічі відігратися та забити нам три голи, - цитує L'Equipe Гарсію. - Звичайно, "Марселю" вдалося уникнути поразки, але ми розчаровані. Цей матч був цікавий для глядачів, але не для тренерів. У першому таймі програли надто багато верхових єдиноборств у першому таймі, не завжди чинили правильно у захисті. Три пропущені голи – це занадто багато. Митроглу? Він був добрий, проте він здатний на більше, але йому потрібно дати час.