Пеп ГВАРДІОЛА: «Зінченко провів дуже гарний матч»

Головний тренер "Манчестер Сіті" Пеп Гвардіола після матчу 1/8 фіналу Кубка Англії проти "Вулверхемптону" (0:0, 4:1 - по пенальті) похвалив кількох гравців, у тому числі й українця Олександра Зінченка.

«Так, це була важка гра, що нормально для цього змагання, адже кожна стадія складається з одного матчу. У першому таймі ми заслуговували на забити кілька голів, і суперника захищався дуже глибоко і дуже щільно. У другому таймі ми трохи змінили стиль наших атак, але й «Вулверхемптон» вибігав у дуже небезпечних контратак, вони були дуже швидкі. Якби ми забили в першому таймі, все закінчилося б інакше, і не довелося б чекати серії пенальті. Але ми були сфокусовані всю гру, і такі гравці як Зінченко, як Яя Туре, як Данило провели дуже і дуже хороший матч. «Манчестер Сіті» грає одразу у кількох турнірах, і бувають такі матчі, де ми проводимо на полі 120 хвилин. Це дуже важко фізично, тому нам потрібні усі наші гравці нашого складу», – сказав Гвардіола.