Арсен ВЕНГЕР: "Хочеться бачити саме такі матчі"

Головний тренер "Арсеналу" Арсен Венгер після матчу 19-го туру чемпіонату Англії проти "Ліверпуля" (3:3) зазначив, що команда почала грати у свій футбол лише у другій половині.

Поступаючись у рахунку 0:2, "каноніри" на початку другого тайму забили три м'ячі за п'ять хвилин, інформує СЕ. - У першому таймі ми грали не на своєму рівні, - наводить ВВС слова Венгера. - У другій половині – на своєму. То була неймовірна гра. Я засмучений, що не вдалося перемогти, але саме такі ігри хочеться бачити у чемпіонаті. Позитивний момент – ми не здалися. Команда продемонструвала фантастичний характер. Психологічно ми сильні і можемо відіграватись. Але хочеться, щоби хлопці розуміли, що треба грати з перших хвилин. Варто віддати належне супернику – вони грали у творчий футбол. Якщо немає ударів по воротах, захист виглядає добре. Але це не те, що потрібно супернику.