Юрген КЛОПП: «Саме так і має виглядати футбол»

Наставник "Ліверпуля" Юрген Клопп прокоментував розгром "Манчестер Сіті" (3:0) у першому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів.

«Перший тайм був чудовим. Саме так і має виглядати футбол. Ми знали про якість гри «Сіті», але і якість своєї гри — теж. Якби ми могли краще контролювати гру проти такої команди, як «Сіті», і не втрачати м'яч, то були б ближчими до неї у турнірній таблиці чемпіонату Англії. Ми втратили одного гравця через травму (Салаха – прим. ред.) та ще одного – капітана (Хендерсона – прим. ред.) – через перебір жовтих карток, так що є чому засмучуватися. Мо сказав, що почувається нормально, але ми ще подивимося, що з ним. На такий результат ми не очікували, але все одно нам потрібно було більше грати у футбол після перерви. У суперників не було багато моментів, але й ми до ладу у футбол не грали. У нас виходило лише у першому таймі. Перший тайм був близький до ідеалу, але у матчі-відповіді нам потрібно буде віддати дуже багато сил. У першому таймі ми були дуже, дуже активними у всіх аспектах гри. Ми ідеально працювали у зонах, чудово закривали розриви. Ми завжди були у правильних місцях поля, коли відбирали м'яч. Три роки тому із «Боруссією» я грав проти «Реала». Ми поступилися на виїзді з рахунком 0:2. Усі казали мені, що немає шансів. І я був дуже злий через це... Потрібно святкувати на вечірці, коли вона починається, а не на чотири тижні раніше. Салах підійшов до бічної лінії і сказав: Іноді я відчуваю щось тут. Для мене цього було достатньо. Після матчу я запитав його, і він відповів: "Я буду в порядку". Але тепер нам потрібно дочекатися справжнього діагнозу», - сказав Клопп після матчу. Поєдинок у відповідь 1/4 фіналу Ліги чемпіонів «Манчестер Сіті» — «Ліверпуль» відбудеться у вівторок, 10-го квітня, о 21:45 за київським часом.