Юрген КЛОПП: «Ліверпуль заслужив місце у півфіналі Ліги чемпіонів»

Головний тренер «Ліверпуля» Юрген Клопп прокоментував перемогу над «Манчестер Сіті» (2:1) у матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів і вихід своєї команди до півфіналу турніру.

«Хлопці знайшли рішення у другому таймі. У нас до перерви було два-три моменти, тож мені і хлопцям було легко побачити розвиток гри. Ми пройшли крізь бурю. Ми повністю заслужили місце у півфіналі. Ми забили п'ять голів Сіті, а пропустили тільки один. Зазвичай таке просто неможливе. "Сіті" ризикнув зі своїм складом, але я завжди знав, що ми можемо забити гол-два. У другому таймі нам потрібно було діяти компактніше, краще діяти на підборі та показувати якісніший футбол. І нам це вдалось. Садіо Мане був чудовий. Сьогодні його день народження і ми зробили йому ідеальний подарунок. Боббі [Фірміно] та Садіо чудово попрацювали на флангах. Вони зіграли просто блискуче. Мені сподобався другий тайм на «Енфілді» трохи більше ніж перший тут. У вдалий день ми можемо перемогти будь-яку команду, а у звичайний день ми пропускаємо дурні голи. Ми все ще розвиваємося, але вже хороша команда», — зазначив Клопп.