ГВАРДІОЛА: Подивіться на Барселону! Ліга чемпіонів – особливий турнір

Головний тренер «Манчестер Сіті» Пеп Гвардіола прокоментував поразку від «Ліверпуля» (1:2) у матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів.

«Величезні вітання «Ліверпулю». Це топ-команда із топ-тренером. Я б сказав, що вони заслуговують зіграти у фіналі. Вітаю моїх гравців із чудовим виступом у турнірі. Вони все робили просто чудово, а зараз нам потрібно зосередитись на прем'єр-лізі. У першому таймі ми зробили абсолютно все, що потрібно. Ми створювали моменти, хоча це було дуже складно через 11 суперників у обороні. Ми знали, що пройти далі буде дуже важко. Я мушу аналізувати кожну гру окремо. Якщо подивитися на статистику – ми найкращі у прем'єр-лізі. Ми програли три матчі поспіль, але той факт, що ми перші в чемпіонаті, показує, наскільки ми добрі. Ми грали проти дуже сильної команди. Подивіться на "Барселону"! Це дуже особливий турнір. На «Енфілді» нам не вдавалося створювати моменти, хоча у другому таймі ми грали краще. А вдома – у першому таймі. Але нам протистояла виняткова команда. Неможливо зберігати той самий темп та інтенсивність протягом усього сезону. Можливо, у майбутньому ми зрозуміємо, як стати кращими. Але зараз я маю щиро похвалити своїх гравців», — сказав Гвардіола.