Йоахім ЛЕВ: «Ми розчаровані. Головне тепер здобути уроки»

Головний тренер збірної Німеччини Йоахім Льов прокоментував поразку від команди Мексики (0:1) у матчі 1-го туру групового етапу чемпіонату світу-2018.

«Ми розчаровані. Для нас це абсолютно не нормальна ситуація. Практично, на всіх попередніх дебютних матчах на мундіалях ми перемагали. Головне тепер здобути уроки. У першому таймі ми грали погано, не як завжди – швидко та наступально. Ми багато втрачали м'ячі. Іноді це було дуже прикро. Таких втрат м'яча ми раніше не бачили. Доводилося більше бігати, лишали зони супернику. Після забитого м'яча мексиканці почали оборонятися глибоко, хоча після перерви моментів у нас стало багато. Однак багато промахувалися. Ми нервувалися, не були зіграні і лише у другій частині у нас з'явився натиск. Ми чекали на такий рівень гри від мексиканців. Вони швидко перемикаються з оборони в атаку і завжди володіють м'ячем. Вони експерти з володіння м'ячем! А ми грали у довгі передачі та втрачали м'ячі. У мексиканців рухливі та швидконогі футболісти, які ще й виграють єдиноборства. Нам було ясно, що фланги Мексики дуже сильні у дриблінгу. Доводилося тримати їх удвох. Якщо в Лосано з'являлося багато вільних зон, то виникали проблеми», — сказав Льов.