Дмитро Єфименко: Після гри в роздягальні була чоловіча розмова

Півзахисник молодіжної команди Динамо U-21 Дмитро Єфименко поділився враженнями від матчу львівського Руху, в якому динамівці зазнали гостьової поразки з рахунком 1:3.

Всі матчі прикро програватимуть, незалежно від суперника. Ми маємо завжди перемагати. Незважаючи на те, що до цього п'ять матчів виграли та не пропустили жодного м'яча, відчуття непереможності у нас не було. Їхали за перемогою, налаштовувалися на максимальний результат та не хотіли пропускати. Недооцінки суперника не було.

Ми не чекали на легку гру, а розуміли, що з цією львівською командою буде важко. Нам слід було вигравати боротьбу та гру. А у першому таймі ми програли майже всю боротьбу, звідси й такий результат. Після гри в роздягальні була чоловіча розмова, тренер сказав, що за перемогу треба боротися, а не просто виходити на поле та грати.

З чим пов'язані помилки, які призвели до пропущених м'ячів? Не треба давати супернику можливості бити по наших воротах, тоді й не буде голів. А то в них сьогодні три удари та три голи. Не можна помилятися і допускати, щоб справа доходила до таких моментів, наприклад, стандартних положень. У першому таймі було мало атак із флангів - ми більше контролювали м'яч і виходили в атаки через середину поля.

Після гола Надольського, здавалося, що команда зможе хоча б зрівняти рахунок. Ми виходили на другий тайм із думкою лише перемагати, незалежно від того, з яким рахунком програвали. Забили один, одразу піднявся настрій, хотіли забивати другий, але отримали штрафний у свої ворота – не пощастило. Та й Рух за рахунку 3:1 на свою користь відчув впевненість, спокій — і гра знову пішла атака на атаку. Надалі намагатимемося перемагати та покращувати ситуацію, — наводить слова Єфименко офіційний сайт Динамо.