Аршавін: Суперник не знав, як грати проти нас

Півзахисник Арсеналу Андрій Аршавін прокоментував матч проти Астон Вілли (4:2).

Запорукою перемоги стала наша гра в першому таймі. Ми дуже грамотно провели першу половину зустрічі. Нам вдавалося пресингувати суперника, часто перехоплювали їх передачі, після чого виникали вільні зони, в які ми вдиралися, створюючи гостроту біля воріт Астон Вілли. У нас був добрий командний рух. Чудово провели перші 45 хвилин. Суперник не знав, що робити і як грати проти нас. Тому ігрова перевага Арсеналу закономірно переросла в голи.

У перерві матчу були розмови про те, що для нас 2:0 це ще не перемога. Так і сталося, наша хвороба далася взнаки. Ми пропустили гол. Рахунок став 2:1. Гірше ніж 2:0, тому добре, що ми вчасно забили третій м'яч. Варто відзначити і четвертий гол. В принципі, всі наші голи на час і до місця. Хороша перемога.

Я знав, що ми 13 років удома не програвали Тоттенхему... Добре, що наша переможна серія у Бірмінгемі продовжилася. Окрім того, цього року Астон Вілла на своєму стадіоні нікому не програвала. Ми – перші. Результатом та своєю грою у цьому матчі задоволений.

Маю 15 ігор без жовтих карток? Такого ще не було. Суддя, який судитиме наступну гру, може показати мені жовту картку, - заявив Аршавін своєму офіційному сайту.