Зонін: Зеніт має шанс вийти до чвертьфіналу

Заслужений тренер СРСР Герман Зонін висловив свої думки щодо вольової перемоги «Зеніту» над «Бенфікою» (3:2) у рамках 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Добре зіграла команда Лучано Спаллетті, було б грішно залишати її на потім. Хоча й кажу, що нема чого на лютий кивати, але в глибині душі розумію, як було непросто грати проти "Бенфіки", що знаходиться в самому соку. Але функціонально наші хлопці були хороші, у "фізиці" не поступилися і навіть додали наприкінці, коли за рахунку 2:2 забили переможний гол на 88-й хвилині. А вже про психологію і говорити не доводиться – не здригнулися, коли схибив Юра Жевнов.

Це ще раз говорить про те, що Малафєєв незамінний. Але я скажу про інше. Свого часу гравцям "Зорі", яка стала чемпіоном СРСР, я тлумачив день у день: наші гранди зроблені з того ж тесту, що й ви! От і зенітівці вже нікого не бояться. І, схоже, навіть не вагалися, що можуть забити на гол більше. Пам'ятаєте, як злетіли, коли пропустили перший гол? Заграли так, наче окропом їх ошпарили. А все тому, що не прийняла душа такого повороту подій, у головах думка була не про те, що ось, мовляв, і сталося те, чого слід очікувати. Ні, інша була думка, і вона вела в бій: так не повинно бути, трапився казус, зараз ми виправимо, адже ми – сильніше!

"Зеніт" приємно здивував мене тим, що з кожною хвилиною, виконуючи установку Лучано Спаллетті, все більше нагадував м'ясорубку, яка перемелювала португальську команду у фарш - і прямо разом з кістками. Було видно, що зламали наші внутрішньокомандні зв'язки "Бенфіки", не давали з розмахом будувати гру, змусили перейти на примітивний індивідуальний футбол. Нічого не виходило у гостей при спробі організовано вийти з оборони в атаку.
Якби не помилки в обороні, в яких винна не захисна лінія в цілому, а її окремі представники, то, можливо, рахунок міг бути комфортнішим. Вважаю, що загалом хлопці виступили гідно. Приєднуюсь до оцінок: Рома Широков був найкращим, Сергій Семак забив красивий гол після бразильської комбінації, Максим Канунніков не підвів, Володя Бистров гаразд і ще покаже себе цього сезону, а "Зеніт" має шанс вийти до чвертьфіналу, – цитує Зоніна Спорт -Уікенд.