Мірча ЛУЧЕСКУ: «Дуже важлива перемога над гарною командою»

"Рапід" – "Шахтар" – 0:1. Післяматчева прес-конференція головного тренера «гірників»

Головний тренер «Шахтаря» Мірча Луческу: – Містере, наскільки серйозне пошкодження у Тараса Степаненка? – Ще невідомо, чи він у лікарні. З ним знаходяться наші лікарі, тому дізнаємося пізніше. Коли його відвозили до лікарні, він не відчував руку. Мабуть, було пристойне зіткнення. Сьогодні була жорстка гра із двох сторін. Видно, що «Рапід» налаштувався на такий матч із перших хвилин, було багато єдиноборств у середині поля. Загалом, гадаю, зустріч була видовищна і вболівальники отримали насолоду. Ми володіли перевагою у першому таймі, створили багато моментів, вдалося забити. Намагалися перевести гру на половину поля «Рапіда», знаючи, що вони зазвичай дуже добре пресингують суперника. Тому у першому таймі ми мали перевагу в ігровому плані. На другу половину, природно, «Рапід» вийшов наполегливішим. Ми ж провели матч Ліги чемпіонів, у якому не можна було ризикувати, знаючи, що на нас чекає ще домашня гра. Дуже важлива перемога над гарною командою. – У другому таймі «Шахтар» дуже надійно зіграв у обороні, але мало швидких атак. Здавалося, що Гладкий погано чіплявся за м'яч. - Так, я теж чекав більшого від Гладкого. Аж надто статичний він був сьогодні, не завжди відчував, як розвиватиметься ситуація. У нього був гарний момент, коли він із шести метрів пробив у воротаря. Але загалом добре, що ми сьогодні виграли. Аналіз проведемо згодом і зробимо правильні висновки. Я задоволений результатом. Невипадково "Рапід" знаходиться на першому місці в чемпіонаті Австрії. Недаремно на стадіон приходять 45 тисяч глядачів, щоб підтримати команду – це означає, що вона добре грає та вселяє надію у своїх уболівальників.