СЕЛЕЗНЬОВ: Коноплянка з Ярмоленком вирішили, що битиму пенальті я

Форвард збірної України Євген Селезньов прокоментував виїзну перемогу над Македонією у поєдинку відбору на Євро-2016 (0:2). Селезньов на 59-й хвилині відкрив рахунок у матчі, реалізувавши пенальті.

«Після гола завжди додається впевненість. Навіть якби я не реалізував пенальті, все одно, певен, забили б, все до цього йшлося. У першому таймі не виходило, нервувалися, було багато шлюбу, не грали вперед, після перерви виправились. Головне, результату досягли. Вірив, що візьмемо три очки. Важко грати з високим захисником. У перерві тренери сказали, що треба додати у русі та агресії, і що все залежить від нас. Чому саме я пробивав пенальті? Давно не забивав за збірну, хлопці, гадаю, це зрозуміли. Конопа з Ярмолою вирішили, що я битиму. Я їх попросив, вони відгукнулися на моє прохання. Найголовніше зараз – відновитись, сподіваюся, що зіграємо з Іспанією гідно», – заявив Селезньов після матчу.