Юліан ДРАКСЛЕР: «Мені просто дуже пощастило»

У гостьовому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА «Вольфсбург» узяв гору над «Гентом» - 3:2. Одразу кілька футболістів показали дуже гарну гру у Бельгії.

Свен Кумс невтомно працював весь матч і заслужив свій гол на 80-й хвилині. Щоправда, на той момент чемпіони Бельгії вже встигли пропустити тричі. Постійно створювали проблеми оборонної лінії «Гента» Вієйрінья та Макс Крузе. Але у підсумку все вирішила одна людина – 22-річний півзахисник Юліан Дракслер. В активі Дракслера дубль, причому в обох випадках він діяв технічно і напрочуд спокійно. Влітку «вовки» втратили Кевіна де Брейне, який вирушив до «Манчестер Сіті». Замінити його покликаний був Дракслер, який почав з місця в кар'єр. І в середу ввечері хавбек збірної Німеччини знову довів, що є справжнім майстром своєї справи. «Думаю, цей матч був важливим з точки зору впевненості Дракслера в собі, – зазначив наставник «Вольфсбурга» Дітер Хекінг. - Але він чудово розуміє, що має показувати хороший футбол матч за матчем». Хекінг дуже сподобалися обидва голи Дракслера, і з головним тренером «вовків» важко не погодитися. Спершу півзахисник, змістившись у центр від бічної лінії, обігрався з Вієріньєю і котнув м'яч точнісінько в дальній кут воріт Матца Селса. Другий гол вийшов ще красивішим. Скориставшись втратою Ренато Нето, Дракслер обіграв Стефана Мітровича, після чого перекинув м'яч через Селса, що вибіг з воріт. В обох епізодах хавбек продемонстрував швидкість думки, винахідливість, холоднокровність та дивовижну техніку. Сам герой зустрічі, як завжди, висловився дуже скромно. «Я завжди намагаюся зіграти якнайкраще. Сьогодні мені просто дуже пощастило, – зазначив Дракслер в інтерв'ю UEFA.com. - Дуже сподіваюся, що вдасться відзначитися у поєдинку у відповідь і допомогти своїй команді». Дракслер зізнався, що результат залишив змішані почуття. «Ми, природно, дуже незадоволені, що пропустили наприкінці два м'ячі. Але цей результат залишає добрі шанси на вихід до чвертьфіналу», - сказав він. «Ми знали, як гратиме «Гент». Протягом 70 хвилин показували хороший футбол, але матч триває не 70 хвилин, а 90. Загалом, поєдинок у відповідь потрібно провести на одному рівні з першої до останньої хвилини. Але я вважаю, що ми проб'ємося до наступного етапу», - вважає півзахисник. «Дракслер сьогодні зіграв дуже добре, – визнав капітан «Гента» Свен Кумс. – Ми аналізували його гру, вивчали манеру дій інших футболістів суперника, але ви всі бачили самі. Це справжній майстер. Невеликий шанс ми ще маємо, адже наприкінці вдалося забити двічі. Але нам буде неймовірно важко. Можливо, якщо ми відкриємо рахунок у Німеччині, це змусить господарів нервувати. Здаватися ми точно не будемо, і це наша сила. Подивимося, що зрештою вийде...» Джерело - УЄФА