Хосеп ГВАРДІОЛА: "Ми домінували всі 90 хвилин"

«Це був матч Ліги чемпіонів між двома добрими командами, а тому ми задоволені грою наших футболістів.

Результат такий, який він є. Знаю, що в цій країні фізичні кондиції є найважливішим аспектом, але в ситуації, що склалася, тут ми нічого не могли вдіяти. Ми непогано контролювали перебіг зустрічі. Зрозуміло, я не міг сподіватися, що ми приїдемо сюди і не дозволимо «Юве» жодного разу вдарити по воротах. У таких матчах тобі доводиться боротися з [Полем] Погба, [Маріо] Манджукічем, [Альваро] Моратою, [Леонардо] Бонуччі - одним із моїх улюблених гравців усіх часів - і [Джанлуїджі] Буффоном, а тому навряд чи можна всерйоз очікувати того, що ти домінуватимеш усі 90 хвилин. Ми провели чудовий матч. Хотіли перемогти, але це футбол. Загалом ми провели відмінний матч. "Юве" грав у минулому фіналі Ліги чемпіонів, вони чотири рази поспіль стали чемпіонами Італії. Вони зовсім недавно здобули 13 перемог поспіль. Минулого року вони нас випередили, тож у суперниках у нас була не якась дворова команда. Результат дуже образливий, але грою я задоволений. Чи вистачить цього, щоб вийти до чвертьфіналу? Не знаю, до того ж мені здається, що у матчі-відповіді «Юве» зіграє ще агресивніше. Але я дуже радий. Можливо, це найщасливіший вечір у моїй кар'єрі. Матч-відповідь буде іншим. Суперник приїде за перемогою чи намагатиметься зіграти з рахунком 3:3. Ми ж намагатимемося забити. Не думаю, що гратимемо на утримання. Захищатимемося лише тоді, коли зіткнемося з їхніми дивовижними атаками. Ми гратимемо з командою, у складі якої багато, дуже багато чемпіонів – від Буффона і далі за списком. Поєдинок у відповідь повинен вийти дуже красивим». Джерело - УЄФА