В'ячеслав ГРОЗНИЙ: "Я висловив гравцям свої претензії"

Наставник "Говерли" В'ячеслав Грозний прокоментував поразку від "Олімпіка" у матчі 20-го туру Ліги Парі-Матч.

«У нас молоді хлопці, вони лише розпочинають свій шлях. У нас мало гравців, із юнацьких команд немає посилення. Нам не дозволили заявити тих футболістів, які проходили з нами збори, які я награвав. Гра склалася б інакше, якби Кузик забив свій момент на 5-й хвилині. Він узагалі мав три можливості. Ми повинні були вигравати 1:0, а натомість через хвилину програвали 0:1. Пропустили необов'язковий м'яч. Це вибило нас із колії. Ми припустилися стільки помилок, скільки зазвичай не допускаємо. Михайло Ряшко, зокрема, – молодий футболіст, він багато помилявся. Програли у центрі поля у плані відбору м'яча. Гемега цілий тиждень хворів, а сьогодні був найкращим на полі в нашій команді. Я висловив гравцям свої претензії. Справа не в результаті, а в тому, що потрібно виконувати тренерські настанови. Так програвати не можна. Ми повинні витісняти успіх із напівмоменту і далі діяти другим номером. Вихід Ягодинського? А хто ухвалив рішення? Коли збирався КДК? Ми ніякої інформації про дискваліфікацію Ягодинського не отримували. Інформація, як я розумію, з'явилася сьогодні вранці, але жодних сповіщень щодо зборів КДК, на яких, до речі, мають бути й представники клубів, не було. До нашого клубу повідомлення про дискваліфікацію Ягодинського не надходило. Можливо, Ягодинського ще планують дискваліфікувати, а інформація вже з'явилася. Але, повторюся, нас ніхто не сповіщав про санкції».