Даріо СРНА: «Я зможу зіграти у матчі-відповіді з Севільєю»

Капітан "Шахтаря" Даріо Срна поділився враженнями про перший матч півфіналу Ліги Європи проти іспанської "Севільї" (2:2).

«Мої попередні картки у півфіналі «згоріли», тож у наступному матчі я можу брати участь. Тепер щодо гри. У першому таймі сильнішими були ми, а в другому – «Севілья». Потрібно було знімати усі питання ще у перші 45 хвилин. Ми мали більше моментів, але, на жаль, пропустили. У другій половині зустрічі був психологічний та фізичний спад. «Севілья» змінила тактику та відчула впевненість. Але ми билися до кінця. Усі наші футболісти хотіли перемогти, видали свій максимум! Після того, як пропустили, зібралися, показали характер, хороший футбол, весь час атакували і мали забивати ще. Зараз шансів більше у севільців, проте ми не опускатимемо руки. Поїдемо до Іспанії і боротимемося. Ви знаєте, що «Шахтар» переміг своїх суперників на виїзді, чому б не повторити те саме і з «Севільєю». Щодо епізоду з пенальті я питав Факундо, він відповів, що торкання було. Що ж, зараз нічого не зміниш. Треба готуватись далі, у футболі все можливо. Вірю у свою команду, ми можемо досягти гарного результату на виїзді. Може, рахунок 2:2 у нашій третій зустрічі із «Севільєю» на щастя для нас, подивимося», – зазначив Срна. Джерело - ФК Шахтар