Луї ВАН ГАЛ: «Ще можемо випередити Манчестер Сіті»

Офіційний сайт клубу представляє основні моменти інтерв'ю Луї ван Гала після поразки від "Вест Хема".

Про вечір розчарувань Думаю, всі так розчаровані, бо після пропущеного голу ми вийшли вперед і зробили рахунок 1:2. Ми переламали хід матчу на свою користь, зробивши це фантастично. А потім ми програли через штрафні удари. Я сказав перед матчем, що ми намагатимемося покращити організацію гри, але нам все одно не вистачало якихось лічених сантиметрів. Ми отримали надто багато голів у свої ворота зі стандартних положень, і це розчаровує, оскільки більшість із них мали серйозні наслідки. Ми програли матч, який мали виграти. Про гонку за місце у четвірці В останньому турі сезону ми все ще можемо випередити «Сіті». Вони можуть програти, а ми перемогти, і тоді ми будемо у четвірці. У цьому чемпіонаті в кожному турі трапляються найнесподіваніші результати, а «Суонсі» перебуває зараз у добрій формі. Але головне, що ми маємо перемогти «Борнмут», а це також непросто. Про атаку на автобус команди Таке відбувається не вперше. Я зустрічався з подібним за час своєї кар'єри, але багато наших гравців не мають такого досвіду. Це вплинуло на хлопців, але не думаю, що зараз треба шукати якісь виправдання. Ми перевернули хід матчу в другому таймі і вели в рахунку за 20 хвилин до закінчення зустрічі, тому не думаю, що ми можемо використати інцидент з автобусом як виправдання. Про емоційний вечір Я говорив на прес-конференції, що емоції від прощання зі стадіоном вплинуть на гру і ви могли бачити це самі. Вболівальники підтримували свою команду з перших хвилин, і, звичайно, це вплинуло. Але ми – «Манчестер Юнайтед» і маємо справлятися з подібним. Обставини матчу були незвичайними, але я не шукаю в них виправдання. Коли ви виграє за 20 хвилин до кінця, потрібно акуратніше працювати з м'ячем і краще тримати його. Ми ж робили фоли і отримували штрафні удари у бік наших воріт. Про шанси, що залишилися Весь сезон ми боролися за кваліфікацію в Лігу Чемпіонів, і боротимемося до кінця. Ми все ще можемо потрапити до четвірки, але тепер все залежить від «Сіті», хоча до цього матчу все було в наших руках – у цьому різниця. Кожна поразка болісно і сьогодні ми зазнали великого удару, але зараз нам потрібно зробити все, щоб обіграти «Борнмут» і не дозволити «Сіті» кваліфікуватися до Ліги Чемпіонів.