ВИТОЛО: «Повторити рекорд Севільї дуже складно»

Футболіст Севільї Вітоло прокоментував перемогу над Ліверпулем (3:1) у фіналі Ліги Європи.

"Ліверпуль" - чудова команда. У мерсисайдців майстерні форварди, і нам було непросто їх стримувати. Їм вдалося повести, але ми зберігали спокій і, як на мене, перевершили суперника у другому таймі. Швидко забитий м'яч, що дозволив зрівняти рахунок, забезпечив необхідний заряд впевненості. Тренер сказав, що ми матимемо шанс забити. Так і сталося. Головне в нашій команді – психологічний настрій. Коли суперник веде в рахунку, а для нас все складається погано, ми не втрачаємо холоднокровності та продовжуємо боротися. Після перерви у нас з'явився шанс і ми ним скористалися. Наш перший гол серйозно вдарив по супернику, особливо тому, що його було забито вже на початку тайму. Нам не вистачало впевненості, але після голу все змінилося. Просто неймовірно, чого команда досягла за три ці роки. Ми тричі виграли фінал. Повторити наше досягнення дуже складно. Будь-якій команді буде важко виграти три фінали поспіль. Неможливо виграти турнір, не перемігши у фіналі, тому у кожному фіналі ми націлені лише на перемогу», – зазначив Вітоло після матчу. Джерело - УЄФА