ВАН ГАЛ: "Щасливий, виграти трофеї всіх країн, де працював"

Головний тренер «МЮ» – про перемогу у Кубку Англії

Про баланс гри У першій половині ми грали добре. Думаю, ми створили десь шість небезпечних моментів, але не змогли забити, а суперник мав два шанси. У другому таймі, слід визнати, гра вирівнялася, але саме ми були атакуючою командою. Ми потрапили в штангу та поперечину. Про подолання невдач У нас було два пошкодження – поле залишили Рохо та Решфорд. Можна вважати це продовженням сезону, коли нас переслідували травми. Потім ми опинились у меншості, але знову показали свій дух, як це було на шляху до фіналу. Ми двічі здобули перемоги у додатковий час, ми програвали «Вест Хему», але змогли перемогти. І цього разу ми теж програвали, але зуміли повернутися навіть удесятьох. Та й при цьому ми грали у вівторок, а «Пелас» ні, а подібні речі мають значення, коли ти проводиш на полі 120 хвилин. Про переможний гол Лінгарда Так, це був фантастичний гол та особливий момент! Такі трапляються нечасто. Мені пощастило, і ця заміна спрацювала. Про вольову перемогу За 15 хвилин до кінця ми програвали 1:0, але завжди потрібно вірити у себе до самого кінця. Перед матчем ми показали гравцям фільм, зроблений MUTV, і я сказав їм, що ми боротимемося до останньої секунди, незважаючи ні на що. Дуже складно грати вдесятьох проти 11 гравців, але ми зробили це. Про значення Кубка Англії Ця перемога дуже багато для мене означає, що вона була моєю метою. Я хотів отримати досвід гри в Англії, дізнатися про англійську культуру і принести трофеї «Манчестер Юнайтед», незважаючи на перехідний період, в якому знаходиться команда. Я дуже щасливий, бо тепер можу сказати, що вигравав трофеї у всіх чотирьох країнах, де працював. Не думаю, що багато тренерів можуть похвалитися таким. Це неймовірне почуття!