Андрій ШЕВЧЕНКО: «Я залишився задоволеним грою з Німеччиною»

В ефірі програми "Великий футбол" тренер національної збірної України Андрій Шевченко прокоментував гру групового етапу Євро-2016 зі збірною Німеччини, в якій Україна поступилася 2:0.

«Треба віддати належне цій команді, звісно. Організація гри, ритм, підбір гравців, їхня злагодженість у всіх лініях показують ще раз, що ця команда не дарма стала чемпіоном світу. Я і весь тренерський склад сьогодні залишився дуже задоволеним, особливо в першому таймі. Ми закрили практично всі підходи до наших воріт. Тобто особливо гострих моментів у німців не було у першому таймі. Звісно, ​​цей гол зі стандартного становища міг зламати гру нам. Хлопці молодці, вони до кінця виконували настанову, робили все, про що ми просили. Наприкінці було кілька моментів, де ми могли забити, десь трішки везіння не було. Другий тайм був гірший, звичайно, трохи сіли назад. Але все одно самовіддача була дуже хороша, претензій практично немає ні до кого. Є деякі моменти, але працюватимемо. Ще дві гри попереду, ми маємо шанси. Коваленко мав важкий графік, ми притримали його трошки, дали йому відпочити. Тому він був меншим тут, у товариських іграх. Ми бачили на тренуваннях, він набирає. У принципі, він зіграв хороший матч сьогодні. Видно, наприкінці він утомився, тому ми його замінили. Ярмоленко та Коноплянко зіграли дуже добре, активно, в обох були досить гарні моменти індивідуальної та колективної гри. Найголовніше — що вони поверталися та відпрацьовували. Сьогодні дуже важливо було грати компактно проти такої команди, яка наростає дуже добре лінію півзахисту та оборони своїм рухом. Хтось рухається на додачу, хтось відразу ж атакує. Хлопці зіграли у плані колективної оборони досить добре».