Володимир ПЕТКОВИЧ: «Ми не намагалися грати від захисту»

Головний тренер збірної Швейцарії Володимир Петкович - про матч із Францією:

«Це велике досягнення, але лише перший крок уперед – це було нашим завданням-мінімум. Ми добре грали та стійко трималися. Сьогоднішній матч був дуже позитивним. Навіть коли нам доводилося багато боронитися, ми не намагалися грати суто від захисту. Ми чудово діяли у першому таймі, але після перерви трохи підсіли. Тим не менш, ми добре тримали м'яч, хоча можемо і повинні грати краще в зоні атаки. Я задоволений усією командою. Коли ми граємо компактно, то у нас все виходить набагато краще. Якщо ми менше допускатимемо індивідуальних помилок, то зможемо добиватися ще кращих результатів. [Про вихід у плей-офф] Це вже стало історією. Це важливо, але минулими здобутками жити не треба. Ми зробили великий крок уперед, але ми, як і раніше, голодні, ми хочемо досягти більшого. Ми знаємо, що зіграємо у суботу у Сент-Етьєні о 15:00. Ми пройшли у плей-офф і можемо відпочити. Нехай інші збірні борються за право зіграти з нами. Усі три потенційні суперники хороші. Ми зустрічалися з Польщею у товариському матчі, це добротна команда. Із Німеччиною і так все ясно, а гра збірної Північної Ірландії стала сюрпризом. Ми не турбуємось на тему нашого наступного суперника». Джерело - УЄФА