Дідьє ДЕШАМ: «У перерві довелося підвищити голос»

Головний тренер збірної Франції Дідьє Дешам прокоментував перемогу над Ірландією (2:1), яка дозволила його команді вийти до 1/4 фіналу Євро-2016.

«Я знав, що це буде складний матч, а коли ірландці вийшли вперед, ситуація стала ще менш комфортною. Суперник грав з великим бажанням, тоді як нам доводилося глибоко оборонятися на своїй половині поля і намагатися змінити хід поєдинку. Тактичні перестановки у перерві були продиктовані прагненням продуктивніше грати в атаці. Ірландці сідали досить глибоко, і ми хотіли, щоб Грізман діяв ближче до Жиру, щоб активніше використовувалися фланги, а Коман додав швидкості. Але насамперед треба було продуктивніше грати у нападі – кожен із наших чотирьох атакуючих гравців створював моменти. Я не гадаю, коли ухвалюю рішення. Все обговорюю з гравцями. Коли щось спрацьовує, це моя вина. Я зробив кілька замін, тому що наші запасні завжди готові допомогти. Справа не лише в тактиці, а й у силі волі. Іноді треба струснутись, заграти рішучіше. У другому таймі ми побачили більш комбінаційний футбол. У заявці 23 гравці важливі всі можливі варіанти, і своїми рішеннями я можу впливати на гру в ході матчу. Треба було не лише зберігати спокій, а й щось міняти, тож у перерві довелося підвищити голос. Це розбудило команду. Гравці добре виконали свою роль, у тому числі ті, що вийшли на заміну. Усі футболісти сконцентровані на одному. Навіть якщо сьогодні хтось не зіграв, то всі дуже хочуть, щоб ми йшли далі. Ми не все робимо чудово. Тут жодна команда не грає ідеально, турнір виходить рівним. Ця команда дарує глядачам багато емоцій та закохує у себе. У Ліоні палко хворіють, і нам потрібна така підтримка», – зазначив Дешам. Джерело - УЄФА