О'НІЛ: «Протримайся ми 6-7 хвилин, Франція б запанікувала»

Головний тренер збірної Ірландії Мартін О'Ніл прокоментував виліт своєї команди з Євро-2016. Ірландія у 1/8 фіналу поступилася Франції з рахунком 1:2.

«Звичайно, враховуючи перебіг матчу та наші пропущені голи, команда розчарована. За рахунку 1:0, протримайся ми ще шість-сім хвилин, а це багато, Франція почала б панікувати. Але гравці виклалися без залишку, дорікнути їм нема в чому. Вилітати з турніру неприємно на будь-якій стадії. Нам протистояв дуже добрий суперник, можливо, головний фаворит ЄВРО, і потрібно було з ним боротися. Ми чинили на французів тиск і до перерви вели у рахунку, відчували, що можемо виграти цей матч. Якщо проаналізувати кваліфікацію та фінальний турнір, виступили дуже добре. Звідси й розчарування. Ми вклали у гру серце та душу, для нас це вже традиція. Молодь поступово дорослішає, тепер її черга вести збірну за собою. Вихід до 1/8 фіналу став досягненням, але заспокоюватись не можна. Турнір вийшов чудовим для гравців і, звісно, ​​для наших уболівальників. Вони чудово підтримували збірну у всіх чотирьох матчах та давали гравцям додаткову енергію. Нас чудово підтримували протягом усього турніру, починаючи з розминки перед [нашим першим] матчем зі шведами. Я пишаюся нашими вболівальниками, честь їм та хвала. Футболісти чудово боролися за збірну, але зрештою команди з топовими гравцями повинні перемагати. Франція має класну, чудову команду. Я бажаю їй удачі в матчах турніру, що залишилися», – заявив О’Ніл. Джерело - УЄФА