Мірча ЛУЧЕСКУ: «Гравці суперника падали та симулювали»

Тренер «Зеніту» Мірча Луческу прокоментував перший свій перший матч у РПЛ.

«Перше, що не сподобалося, це результат. Щодо змісту, то ми мали повну перевагу протягом усього матчу та контролювали гру, що не завжди раніше було. Було 4–5 моментів, після яких мали забивати, на відміну від суперника, який нічого не створив. Ми грали проти дуже досвідченої команди, яка була досить агресивною, і ми це знали. Проти команди, яка грала на результат, на нічию - було видно і затримки введення м'яча, кілька разів [гравці суперника] падали та симулювали. Три хвилини, які додав суддя, це дуже мало. Можливо, ще кілька хвилин наприкінці гри, протягом яких ми чинили тиск на суперника, і нам допомогли б. Мені сподобалося, як команда виходила з оборони, але лише моментами не протягом усієї гри. Не сподобалося, як ми грали під штрафний суперника — добре тримали м'яч, але не завжди знаходили правильні рішення. Не було спокою в завершенні атаки, часом ми ставилися поверхово до моментів, коли потрібно було зібратися і сконцентруватися максимально. Ми приймали не найкращі рішення, і, на жаль, це позначалося на завершальній стадії атаки. Не зовсім вдало грали праворуч, де діяли Кокорін та Смольников, особливо у першій половині. Ми задоволені другим таймом, ніж першим, і задоволені діями флангів — звідти йшли хороші передачі, після яких ми повинні були забивати. Після всіх цих передач, які знаходили наших гравців, вони мали забивати, але намагалися поміняти траєкторію м'яча, а не бити в протихід воротареві. Є моменти, які потрібно покращувати. Потрібно більше працювати над атакою, синхронними рухами гравців. У лінії нападу гравці мають бути альтруїстами». Джерело - ФК Зеніт