Іспанські ЗМІ: «Коноплянка припустився серйозної помилки»

Український півзахисник Севільї Євген Коноплянка отримав низькі оцінки від іспанських ЗМІ за свою гру проти Реала в поєдинку за Суперкубок УЄФА (2:3).

Вийшовши на заміну у другому таймі, Коноплянка реалізував пенальті, зробивши рахунок 2:1 на користь Севільї. Тим не менш, наприкінці другого тайму «Реал» встиг зрівняти рахунок, а в додатковий час і зовсім вирвав перемогу, причому вирішальна атака почалася саме з обрізки Євгена. Через кілька хвилин після виходу на поле Коноплянка спокійно реалізував пенальті, який міг принести «Севільї» перемогу. Наприкінці другого тайму він чіплявся за м'яч та створював проблеми «Реалу» на лівому фланзі. Проте Коноплянка припустився серйозної помилки, втративши м'яч і дозволивши мадридцям вирвати перемогу», – зазначає El Mundo Deportivo. За матч Коноплянка отримав оцінку 4. Це другий з кінця показник у «Севільї», гірше зіграв лише Колодзейчак, який отримав червону картку, який набрав 3 бали. 4 бали також отримав захисник Аділь Рамі. Найкращим у складі «Севільї» (8 балів) журналісти назвали Франка Васкеса. Джерело - El Mundo Deportivo