Петро ЧЕХ: «60 хвилин грали добре, 30 – не дуже»

Голкіпер "Арсеналу" Петро Чех прокоментував поразку від "Ліверпуля" у матчі 1-го туру АПЛ (3:4).

«Ми чудово розпочали матч. Діяли організовано, контролювали гру. Прикро, що ми не реалізували пенальті, але команда чудово відреагувала, і ми відкрили рахунок. Ключовим моментом став штрафний удар Коутіньйо. На другий тайм «Ліверпуль» вийшов із більшим настроєм і діяв дуже агресивно. Лаллана покарав нас своїм голом, і після того, як ми почали поступатися в рахунку, гра розкрилася надто швидко, і ми дозволили супернику організувати три, чотири, п'ять контратак. Коли програєш 1:4 у стартовому матчі, складно знайти сили зібратися, але ми зуміли забити два м'ячі. Проте відігратися із такого рахунку складно. Неприємно програвати матчі. Гравці розуміють амбіції вболівальників, що прийшли на стадіон. Ми маємо пережити цю поразку. 60 хвилин ми грали добре, а наступні 30 – не дуже», – зізнався Чех. Джерело - Фан-сайт ФК Арсенал Лондон