Луїс ЕНРІКЕ: «Тепер ми маємо виграти чемпіонат»

Головний тренер «Барселони» Луїс Енріке поділився враженнями про виїзну перемогу над «Реалом» (3:2) у поєдинку 33-го туру іспанської Прімери.

«Ніхто не сумнівається у силі «Реала», який останніми роками продовжує завойовувати титули. Але після тієї підтримки, яку надали нам фанати в останньому матчі Ліги чемпіонів (0:0 з «Ювентусом» – прим. Sport.ua), ми зробили жест у відповідь і здобули для них перемогу. Ми ніколи не забудемо про овацію, яку влаштували нам фанати. Тепер ми маємо постаратися виграти чемпіонат. Матчі «ель класико» вимагають максимальної фізичної та ментальної готовності. Те, що ми вирвали перемогу з рахунком 3:2 на останній хвилині, стало для нас потужним моральним бонусом. Обидві команди прагнули перемоги, але ми створили більше шансів. Це була важка гра до кінця. Мессі завжди створює дисбаланс у середині поля, ми намагалися його використовувати так часто, як тільки це можливо. У середині поля важче грати через високу щільність футболістів. Щоб давати йому простір, ми маємо тримати гравців на лінії оборони. Мессі забив свій 500 м'яч тут на 92-й хвилині, це дозволило виграти матч і стало важливою віхою для «Барселони». Чудово вигравати на 92-й хвилині!», – зазначив Енріке.