Ліга Європи. Ліон - Аякс (Огляд матчу)

"Аякс", незважаючи на поразку від "Ліона", вийшов у фінал Ліги Європи

У півфінальному матчі Ліги Європи «Ліон» обіграв «Аякс» на своєму полі з рахунком 3:1, але цього було мало, що вийти у фінал. Тиждень тому в Амстердамі «Аякс» переміг з рахунком 4:1 і мав комфортну перевагу перед грою у відповідь. Голландська команда відкрила рахунок на 27-й хвилині, коли відзначився Каспер Дольберг. Ще до перерви господарі поля зуміли відігратися і вийти вперед — наприкінці першого тайму Олександр Ляказет реалізував пенальті, а потім відзначився голом з гри. На 83-й хвилині третій м'яч у французької команди забив Рашид Геззаль. За кілька хвилин гості залишилися вдесятьох — з поля було вилучено Нік Віргевер, який отримав другу жовту картку. У час, що залишився, повною перевагу володів «Ліон», але перевести зустріч у додатковий час французи не зуміли. Таким чином, "Аякс" вийшов у фінал Ліги Європи, який відбудеться 24 травня на стадіоні "Френдс-Арена" у Стокгольмі. Голи: Лакасетт А. 45', 46', Геззал Р., 81' - Дольберг К. 27'