Неймар достроково залишив тренування збірної Бразилії через біль у нозі

26-річний нападник збірної Бразилії з футболу Неймар у вівторок, 19 червня, залишив тренування команди вже через п'ять хвилин після початку заняття.

У неділю бразильці у стартовому матчі чемпіонату світу зіграли внічию з командою Швейцарії - 1:1. Неймар протягом усієї гри регулярно потрапляв у стики, на бразильці було здійснено десять фолів. Неймар пропустив тренування збірної Бразилії у понеділок та працював за індивідуальною програмою. У вівторок Неймар розпочав роботу на тренуванні разом з рештою футболістів, але залишив заняття вже через п'ять хвилин після його початку у супроводі фізіотерапевта. Як уточнили у прес-службі бразильської збірної, нападник відчув біль у правій кісточці, але тренерський штаб розраховує на футболіста на наступному тренуванні в середу. Решта 19 польових гравців та три воротарі продовжили роботу у штатному режимі. Неймар у лютому зазнав тяжкої травми правої ноги, через яку він вибув на кілька місяців. Форварду було діагностовано розтягнення зв'язок гомілкостопа та тріщина плюсневої кістки. На початку червня нападник повернувся на поле та забив гол у товариському матчі проти збірної Хорватії (2:0). Наступний матч на груповій стадії чемпіонату світу бразильці проведуть проти команди Коста-Ріки 22 червня у Санкт-Петербурзі. Заключний матч у групі Е збірна Бразилії зіграє проти сербів 27 червня на московському стадіоні «Спартак».