Крутий камбек. Кельн зумів врятуватися від поразки у матчі з Фортуною

Після матчу Кельн посідає 10-е місце, а Фортуна знаходиться у небезпечній зоні. >

У чемпіонаті Німеччини без глядачів завершився 27-й тур Бундесліги. У неділю, 24 травня, Кельн удома приймав клуб Фортуна. Матч закінчився внічию з рахунком 2:2.

Програючи 0:2 на 88-й хвилині, господарі поля зуміли зробити великий камбек і врятуватися у компенсований час другого тайму.

Після матчу Кельн займає 10-те місце у турнірній таблиці 34 очки. А ось Фортуна знаходиться у небезпечній зоні боротьби за виживання у Бундеслізі 24 очки, 16 місце.

Бундесліга. 27-й тур

Кельн – Фортуна – 2:2

Голи: Модест, 88, Кордоба, 90+1 – Караман, 41, Томмі, 61.

< Нереалізований пенальті: Ут, 58, Кельн воротар. Теродде, 90, Кайнц Реджбецай, 79, Скірі, Ут, Кордоба. Томмі Адамс Нуху, 80, Кенан Караман Хеннінгс, 73, Скрцибський Циммер, 62. Попередження: Соботтка, 90+4.

Суддя: Кортус.