Віктор СКРИПНИК: Призначати такі пенальті – це трохи перебір

Наставник Зорі очікувано незадоволений

Зоря у першому матчі рестарту УПЛ програла Олександрії 0:1 через пенальті, який призначили на 90-й хвилині. Наставник Віктор Скрипник незадоволений рішенням рефері. - Що сказати? Коли програєш, завжди почуваєшся погано. Видно, що не вистачає тієї динаміки, яка притаманна команді, яка повноцінно готується до чемпіонату. 2-3 тижні тренувань – не той період, який дає футболісту бути готовим на сто відсотків. Що стосується якості гри, то ми грали у свою гру, але такі пенальті в самому кінці, грубо кажучи, які висмоктуються з пальця... Призначати такі пенальті – це трохи перебір. У єдиноборствах при кутових та штрафних виникає багато таких моментів. Ми б так по 5-6 пенальті за гру били б.

Ми незадоволені програшем і думаю, що не заслуговували на поразку. Але слід забувати негатив, дивитися вперед і готуватися далі.