Ворскла прикро впустила перемогу над Львовом: дивитись голи

Ігровий день у чемпіонаті України відкривали Ворскла та Львів.

Ігровий день у чемпіонаті України відкривали Ворскла та Львів. Полтавці розпочали матч з великим підйомом і змогли роздрукувати ворота суперника на 13-й хвилині: Альюн завантажив діагональ на правий фланг, звідти перевели до центру на Васіна, який віддав у штрафний майданчик. Пуцлін до м'яча не дістався, натомість набіг зліва Кане і вбив м'яч у сітку. 1:0

Ворскла діяла з пристойною перевагою і мала як мінімум подвоювати перевагу - чудові моменти були у Кулача та Степанюка, причому по кілька. Але то поперечина заважала, то воротар, то Борзенко підстрахував на лінії. Нарешті, господарі просто мазали.

Гострота біля воріт Ворскли виходила теж від Борзенка за стандартів, але цього було мало. Здавалося, полтавці легко доведуть матч до перемоги, але у компенсований час настала несподівана розв'язка. Бопесу, який вийшов на заміну, потрапив у руку Пуцліну - оскільки епізод стався у штрафному, суддя Козиряцький вказав на точку, незважаючи на протести. Шина на 94-й хвилині пробив без нервів.

1:1 - вкрай образлива нічию для Ворскли. Але треба забивати свої моменти, і тоді наприкінці ситуація буде спокійніша.

2019-20, Чемпіонат України. Друга група. 24-й тур.

Ворскла - Львів 1:1 1:0
Голи: Кані, 13 1 : 0; Шина, 94 пенальті 1 : 1
Ворскла: Рєзнік Д.; Кані; Чеснаков; Ндіайє П-А.; Пердута; Пуцлін; Сапай; Скляр; Васін Д.Г. Якубу Н., 79; Степанюк Р. Кравчук Д., 84; Кулач Шехіч Е., 92
Львів: Сарнавський; Братків; Борзенка; Приймак; Альваро Луїс; Богунів; Гончар; Люлька Бопесу, 82; Татарків Велвес, 82; Шина; Ніч Ренан А., 51; Яковеллі, 69
Попередження: Скляр, 14 - Шина, 28; Альваро Луїс, 72; Велвес, 87

2019-20, Чемпіонат України: Таблиці Турніру