Лечче за українця Шахова на виїзді програв Сассуоло

Команди провели надрезультативний поєдинок, забивши шість голів на двох.

Лечче українського півзахисника Євгена Шахова програв у виїзному матчі 30-го туру Серії А Сассуоло - 2:4.

У першому таймі команди обмінялися голами. Господарі вийшли вперед зусиллями Капуто на п'ятій хвилині, проте Лучіоні зрівняв рахунок після розіграшу кутового. Після перерви у поєдинку відбувся обмін пенальті. Берарді та Манкозу з 11-метрових позначок були точні.

Розв'язка настала на 77-й та 83-й хвилинах. Спершу влучним ударом відзначився Бога, а фінальну точку поставив Мюлдюр.

Український хавбек Євген Шахов з'явився у складі Лечче з перших хвилин. Півзахисник не відзначився результативними діями і був замінений на 67-й хвилині.

Лечче із 25 очками йде в зоні вильоту, займаючи 18-ту позицію. Сассуоло завдяки перемозі піднявся на дев'яте місце.

У наступному турі Сассуоло 8 липня зіграє з Болонею, а Лечче днем ​​раніше воює з Лаціо.

Серія А. 30-й тур

>

Сассуоло — Лечче — 4:2 1:1
Голи: Капуто, 5, Берарді, 63 пен., Бога, 77, Мюлдюр, 83 — Лучіоні, 27, Манкозу, 67 пен. >