Слідкуйте за текстовою трансляцією поєдинку 1/4 фіналу Ліги чемпіонів.

Аталанта: Марко Спортьєлло, Берат Джимшіті, Маттія Кальдара, Рафаел Толой, Робін Госенс, Ханс Хатебур, Ремо Фройлер, Мартен де Рон, Маріо Пашаліч, Алехандро Гомес, Дуван Сапата

Запас: 3Франческо Россі, Рауль Белланова, Тімоті Кастань, Бошко Шутало, Леннарт Чіборра, Хосе Паломіно, Ебріма Коллі, Якопо Да Ріва, Руслан Малиновський, Луїс Муріель, Роберто Пікколі, Лудовіко Джельмі

ПСЖ: Кейлор Навас, Тьяго Сілва, Тіло Керер, Хуан Бернат, Маркіньос, Преснел Кімпембе, Андер Еррера, Ідріса Гейє, Пабло Сарабія, Неймар, Мауро Ікарді

Запас: Марцін Булка, Серхіо Ріко, Мітчел Баккер, Колін Дагба, Абду Діалло, Лоїк Мбе Со, Юліан Дракслер, Леандро Паредес, Кайс Руїс-Атіль, Ерік Шупо-Мотінг, Кіліан Мбаппе, Арно Калімуендо

Арбітр: Ентоні Тейлор Англія

Стадіон Так Луш Лісабон, Португалія

30 хв. Гомес втратив м'яч на правому фланзі атаки Аталанти.

28 хв. НЕБЕЗПЕЧНО! Неймар з-за меж штрафного майданчика пробив поряд зі штангою!

27 хв. ГОООООООООЛЛЛ!!! 1:0! У ході кілька сумбурної атаки Аталанти Сапата проштовхнув м'яч на Пашаліча, який з меж штрафного майданчика трохи правіше за центр технічно пробив у дальній кут!

24 хв. Тепер Неймар прострілив з лівого кута штрафного майданчика Аталанти, і Кальдара вибив м'яч.

22 хв. Сарабія прострілив з правого флангу, і Джимшити вибив м'яч.

19 хв. Неймар ліворуч увірвався до штрафного майданчика Аталанти, але неточно прострелив на Ікарді!

17 хв. Невдала атака ПСЖ.

14 хв. Після навісу зі штрафного Джимшити головою пробив неточно.

12 хв. Ще один блискучий сейв від Наваса! Щоправда, Кальдара пробив із офсайду.

11 хв. НЕБЕЗПЕЧНО! Після закидання від Гомеса Хатебур з правого кута штрафного майданчика пробив головою з відскоком від газону, і Навас врятував свою команду!

10 хв. Неймар зробив неточну передачу до лінії атаки.

8 хв. Хатебур порушив правила на правому фланзі атаки Аталанти.

5 хв. Бергамаскі контролюють м'яч.

3 хв. Відповідь ПСЖ ще небезпечніша! Неймар вийшов віч-на-віч зі Спортьєлло і не влучив у ворота!

3 хв. МОМЕНТ! Гомес центром увірвався до штрафного майданчика і низом не пробив голкіпера!

2 хв. Поки що гра йде в центрі поля.