Ліга чемпіонів. Перша перемога ПСЖ, повторення рекорду Барселони

У групі А вперше було зіграно повний тур.

Завершився четвертий тур Ліги чемпіонів. Вперше з початку турніру у групі А обійшлося без переносів і команди зіграли усі чотири заплановані поєдинки. Першу перемогу в турнірі лише з третьої спроби здобув ПСЖ, який є одним із головних фаворитів Ліги чемпіонів. Французький клуб на домашньому майданчику з перших хвилин матчу проти норвезького Ельверуму захопив перевагу і жодного разу до кінця гри не дозволив гостям вийти вперед. Найкращим снайпером зустрічі став зірковий датський лівий напівсередній господарів Міккель Хансен, на рахунку якого вісім голів із дев'яти скоєних кидків.

Також відкрив рахунок своїм перемогам у турнірі та північномакедонський Вардар 1961 року, причому перемога балканського клубу над німецьким Фленсбургом, який до цього виграв три матчі з трьох, має пристойний наліт сенсаційності. Після того як команди на рівних боролися майже півтора тайму і рахунок дорівнював – 19:19, Вардару 1961 року вдався ключовий ривок і господарі вийшли вперед на три пункти – 22:19. Надалі балканці не дозволили гостям зрівняти рахунок, а лише збільшили свою перевагу, що склала в результаті п'ять м'ячів.

Після низки переносів у групі А естафетну паличку у першої вісімки перехопив октет В. На жаль, першим відкладеним поєдинком у групі стала зустріч між запорізьким Мотором та німецьким Кілем через поширення коронавірусу у стані українського чемпіона. Втім, ігри, що відбулися, не погіршили турнірного положення Мотора, оскільки всі команди з нижньої частини таблиці синхронно зазнали поразок і не змогли відірватися від нашого клубу.

Звертає на себе увагу результат зустрічі між Барселоною та Загребом – 45:27. У ньому синьо-гранатові повторили свій рекорд результативності у Лізі чемпіонів. До цього 45 м'ячів іспанці закидали у домашньому матчі попереднього розіграшу головного єврокубку проти словенського Цельє. У поточному розіграші Ліги чемпіонів Барселона впевнено лідирує у списку найрезультативніших команд турніру.